loskutovЛОСКУТОВ АНДРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
Голова Ради молодих вчених ЛДМУ – к.мед.н.,
асистент кафедри терапії ФПО та клінічної фармакології

 

Рада молодих вчених Луганського державного медичного університету створена з метою всебічного сприяння науково-дослідній роботі, винахідницькій та творчій діяльності аспірантів, студентів та молодих вчених, забезпечення системного підходу до підготовки науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу університету.

У своїй діяльності Рада молодих вчених Луганського державного медичного університету (ЛДМУ) керується Указом Президента України №315 «Про додаткові заходи щодо підтримки молодих вчених», Законами України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про інноваційну діяльність», Постановами і Розпорядженнями Кабінету Міністрів України, Положенням про Міністерство освіти і науки, Статутом ЛДМУ, Положенням про Раду молодих вчених ЛДМУ та іншими нормативними документами, що регламентують освітню і наукову діяльність в Україні.

Рада молодих вчених - це постійно діючий орган самоврядування, покликаний сприяти професійному становленню, накопиченню досвіду, творчому зростанню, максимальному використанню наукового потенціалу молоді ЛДМУ.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ОГОЛОШЕННЯ РАДИ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

1. 23-25 квітня 2018 року відбудеться "XXІІ Міжнародний медичний конгрес студентів і молодих вчених" на базі НОК "Червона калина" ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України". Детальніше